Súkromná stredná odborná škola podnikania Senica

Novinky

Dňa 26.02.2020 sa konal na „súkromke“ opäť raz koncert pre študentov. Konkrétne išlo o environmentálny hudobno-vzdelávací program „VODA  NAD  ZLATO“. Dvojica hudobníkov priblížila žiakom význam, dôležitosť a nenahraditeľnosť vody v prírode a pre človeka. Program sa dotýkal tém, ako sú napr. kolobeh vody v prírode, zásoby pitnej vody, šetrenie vodou, budúcnosť s nedostatkom vody, jej znečisťovanie a pod.
Čítať viac
Naši študenti sa zúčastnili Školských majstrovstiev okresu Senica vo florbale stredných škôl, kde sa dievčatá umiestnili na 2. mieste. Chlapci získali 3. miesto. Gratulujeme.
Čítať viac
Na základe spolupráce NÚCEM a Strednej odbornej školy masmediálnych a informačných štúdií v Bratislave vznikli 3 videá  o maturitnej skúške. Maturanti z tejto školy v nich podávajú svojim rovesníkom jednoduchou formou základné informácie o tom, na čo je dôležité sa pripraviť v externej a písomnej forme internej časti maturitnej skúšky, a aj o tom, čo ich čaká pri ústnej maturite. Link na video Ako funguje maturitná skúška? Link na video Ako sa hodnotí externá časť maturity? Link na...
Čítať viac
Dnes JA Firma Do it yourself zorganizovala na našej škole valentínske trhy.
Čítať viac
1 2 3 10

Novinky & blog

Vitajte na blogu Súkromnej strednej odbornej školy v Senici. Tu sa dozviete všetky novinky a zaujímavosti, ktoré sa dejú na našej škole.

Najnovšie články

VODA NAD ZLATO
3. marca 2020Autor
Retro deň na našej škole
1. marca 2020Autor
Stredoškolské majstrovstvá – FLORBAL
1. marca 2020Autor
Informácie pre maturantov
25. februára 2020Autor
Deň sv. Valentína
15. februára 2020Autor